Užsakymo Eiga

Statybos procesas iš ties nėra toks sunkus kaip atrodo. Pasirinkus teisingą pardavėją, šis procesas pasirodis iš ties paprastas ir greitas. Šiais keliais paprastais etapais jus supažindinsime su pastato statybos eiga:

 

1. KLIENTO POREIKIŲ IŠSIAIŠKINIMAS

Visų pirmą, mums reikia žinoti, kokios paskirties statinio Jums reikia. Išsiaiškinus paskirtį, tūrėtumėtę mums nurodyti norimus jo metmenis. Žinant matmenis ir pastato paskirtį galime jums pasakyti preleminarią pastato kainą. Praėjus šį etapą, galime žengti į antrąjį.

  Pateikti Užklausą

 

2. ARCHITEKTŲ SUPROJEKTUOTI BRĖŽINIA

Mūsų architektai Jums parengs visus reikiamus brėžinius ir dokumentus gauti pastato statybų leidimui.

 

3. PASIRAŠOMA SUTARTIS IR PERVEDAMAS AVANSAS.

Suderinus visus reiklaingus brėžinius ir specifikacijas, bei leidimus yra paruošiama galutinė sutartis. Taip pat yra suderinami terminai ir mokėjimai.

 

4. PRADEDAMAS GAMYBOS PROCESAS

Pradedamas jūsų norimo pastato gamybos procesas. Mūsų gamykloje jums bus pagamintas aukščiausios kokybės pastatas, atsižvelgiant į visus reikalavimus ir jūsų poreikius.

 

5. PASTATO PRISTATYMAS

Mūsų įmonė į savo pastato kainą įskaičiuoja visas transportavimo išlaidas, todėl papildomai rūpintis pervežimu jums neteks. Pastatą pristatysime į statybų vietą jums tinkamu laiku.

  Transportavimas

 

6. PASTATO STATYBA

Kadangi savo statybų brigados mes neturime, galime Jums rekomenduoti savo patikimus statytojus, kurie jau daug metų patikimi ir prescižiški statytojai. Savo sferos specealistai.(Statybu kaina nėra įtraukta į pastato kainą, bet dominant, apytikslia kainą tikrai galime pasakyti). Mes Jums siūlome aukščiausios kokybės plieno konstrukcijų pastatus, atitinkančius visus LR statybų reglamento reikalavimus už mažiausią galimą kainą.

 

7. STATYBŲ PABAIGA

Pastatas jau visiškai pabaigtas statyti. Gausite visus reikiamus dokumentus, garantijas.

  Sąlygos ir garantijos

 

Juk viskas nėra taip sudėtinga? Tik paprasti 6 žingsniai norint greitai, pigiai ir kokybiškai pastatyti statinį.

 

Turite klausimų? Palikite užklausą, atsakysime per 2 valandas.